Kurs AVAMAR administracja i konfiguracja

Zapraszamy na szkolenie dla administratorów i specjalistów pracujących w działach utrzymania, którzy wspierają rozwiązania Dell EMC Avamar lub są odpowiedzialni za ich eksploatację.

W ramach kursu „AVAMAR administracja i konfiguracja” uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną do codziennego administrowania, monitorowania i rozwiązywania problemów w pracy z systemem Dell EMC Avamar. Poznają komponenty i procesy systemu, nauczą się wykonywać zadania administratorskie przy użyciu różnych interfejsów, wykonają konfigurację replikacji i poznają narzędzia Avamar do monitorowania, zarządzania i rozwiązywania problemów. Będą mogli również przećwiczyć wykonywanie kopii zapasowych i przywracania plików.

Szkolenie trwa trzy dni i jest realizowane w formule otwartej lub zamkniętej (przy odpowiedniej liczbie uczestników). Odbędzie się w biurze S4E S.A. w Warszawie przy ulicy Bokserskiej 66.

Kurs obejmuje wykłady i praktyczne zajęcia laboratoryjne. Po jego ukończeniu uczestnicy otrzymują dyplom S4E. Szkolenie przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego producenta.

Termin: 16.04.2018
Cena: 5000zł netto
Czas trwania: 24h

Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, serwis kawowy i obiad.

Zachęcamy do zapisywania się na stronie S4EDU.pl.formation

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.