Biznes chmurowy z Oktawave – zapraszamy na webinar

10 kwietnia 2019 roku odbędzie się kolejny z cyklu naszych chmurowych webinarów. Specjaliści z firmy Oktawave pokażą, jak skutecznie i z korzyściami dla organizacji sprzedawać, a także wdrażać rozwiązania w modelu IaaS (infrastruktura jako usługa).

Już w najbliższą środę Grzegorz Falkowski, Cloud Architect w Oktawave, pokaże, jak łatwa i szybka jest konfiguracja usług chmurowych za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego. Uczestnicy będą mogli przekonać się, że zarządzanie usługami w chmurze publicznej wcale nie musi być skomplikowane. Z kolei Tomasz Zieliński, Channel Partner Manager w Oktawave, zaprezentuje inspirujące case study kilku organizacji, które wybrały rozwiązania Oktawave i odniosły z tego powodu konkretne korzyści. Osoby obecne na webinarze poznają historie, które pomogą przekonać wciąż wahających się partnerów do migracji usług swoich klientów w cloud.

Pełna agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są w tym miejscu. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Termin: 10.04.2019 o godzinie 11:00
Miejsce: Online
Cena: Bezpłatne

Chcesz sprzedawać konkretne rozwiązania cloudowe? Interesuje cię bezpieczeństwo infrastruktury lub wirtualne centrale telefoniczne? Zapisz się już dzisiaj na kolejne szkolenia ABC Data. A jeśli masz pytania, napisz do nas!

Lista nadchodzących webinarów poświęconych chmurze

Cloud Oktawave webinar

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.